6. KOLO SLOVENSKE BOKSARSKE LIGE 2016/17

V soboto 18.3.2017 se je na Vrhniki odvijalo 6. kolo slovenske boksarske lige. Na sporedu je bilo 21 dvobojev. Rezultati nove lestvice so sledeči:

 

MESTO KLUB ZMAGE PORAZI TOČKE
1. BOKS KLUB RING PTUJ 25 19 94
2. BOKS KLUB INTERCOM CELJE 16 11 59
3. BOKS KLUB PORTOROŽ 11 5 38
4. BOKS KLUB KRANJ 10 5 35
5. DEJAN ZAVEC BOXING 8 9 33
6. BOKS KLUB SLOVENSKE KONJICE 8 6 30
7. ŽBK MARIBOR 7 5 26
8. BOXEO NOVO MESTO 6 8 26
9. BOKS KLUB LEGIONAR ŠMARJE 6 7 25
10. BOKS KLUB TIVOLI 6 3 21
11. FIGHT CLUB LJUBLJANA 5 4 19
12. BOKS KLUB LJUBLJANA 3 6 15
13. BOKS KLUB SLOVENSKA BISTRICA 2 6 12
14. BOKS KLUB SANKAKU MEDILIP CELJE 3 2 11
14. BOKS KLUB CHAGI LJUBLJANA 3 2 11
14. BOKS KLUB SAVOY LJUBLJANA 3 2 11
14. DBŠ FUŽINAR RAVNE NA KOROŠKEM 3 2 11
18. GOLDEN GLOVES LJUBLJANA 2 2 8
19. BOKS KLUB KNOCKOUT LJUBLJANA 1 5 8
19. BOKS KLUB BULDOG KRANJ 1 5 8
21. BOKS KLUB SPARTA KRANJ 2 0 6
22. BOKS KLUB BARJE 0 6 6
23. KBV DOMŽALE 0 4 4
24. BOKS KLUB TEZNO MARIBOR 0 3 3
25. BOKS KLUB LJUTOMER 0 2 2
26. BOKS KLUB DOLOMITI LJUBLJANA 0 1 1
26. BOKS KLUB GROSUPLJE 0 1 1

 

BORBE – 6. KROG SLOVENSKE BOKSARSKE LIGE

Zmagovalci so označeni s krepko pisavo.

 

URH EBERLE (BK SLOV. KONJICE) JAN PEČNIK (BK INTERCOM CELJE)
JAN FALEŽ (BK SLOV. KONJICE) ŽIGA REBERNIK (BK INTERCOM CELJE)
ALEX GUZEJ (BK PORTOROŽ) ALEN KRALJ (BK RING PTUJ)
SADIK GASHI (ŽBK MB) TOMI LORENČIČ (DEJAN ZAVEC BOXING)
ALEKSEJ SAVKOV (BOXEO NOVO MESTO) JURE HOČEVAR (BK LJUBLJANA)
ELTON PLAVA (BK SLOV. KONJICE) ANDRAŽ ŠELIH (BK INTERCOM CELJE)
LOVRO ČONDIČ (BK RING PTUJ) ARBER ELSHANI (BKINTERCOM CELJE)
LEON LOVREC (BK RING PTUJ) TILEN TUDIJA (BK PORTOROŽ)
JOB PETROVČIČ (BK BARJE) TARAS JURMAN (FCL LJ)
ARIJAN BISLIMAJ (BK SLOV. BISTRICA) ARDIT ZEQIRI (BK SLOV. KONJICE)
ANJA JABLOČNIK (BK RING PTUJ) VIDA RUDOLF (DEJAN ZAVEC BOXING)
BELMIN IBRAHIMOVIČ (BK INTERCOM CELJE) ŽAK MESEC (FCL LJ)
VAL SLANA (BK KRANJ) MILOŠ TOPIČ (BOXEO NOVO MESTO)
ANDREJ LENDEL (BK RING PTUJ) PETAR ALEKSANDEROV (BK KRANJ)
ALJAŽ VENKO (DEJAN ZAVEC BOXING) EDIN SEJDINOVIČ (ŽBK MB)
KEVIN DORNIK (BK INTERCOM CELJE) ŽIGA ABRAM (BK LJUBLJANA)
BRANČI PEJČIČ (BK NOVO MESTO) PETER (BK TIVOLI LJ)
DENIS LAZAR (BK RING PTUJ) GREGOR ŠKRJANEC (BK CHAGI LJ)
ALJAŽ BAN (BK LJUBLJANA) GREGOR STARAŠINIČ (BK BOXEO NOVO MESTO)
DENIS SEDLARJEVIČ (BK SPARTA KR) SERGEJ BOŽIČ (BK LEGIONAR ŠMARJE)
MIHA VINDIŠ (BK RING PTUJ) DADO VUKALIČ (DEJAN ZAVEC BOXING)