4. KOLO SLOVENSKE BOKSARSKE LIGE 2016/17

V soboto 18.2.2017 se je v Šmarju pri Jelšah odvijalo 4. kolo slovenske boksarske lige. Na sporedu je bilo 22 dvobojev. Rezultati nove lestvice so sledeči:

MESTO KLUB ZMAGE PORAZI TOČKE
1. BOKS KLUB RING PTUJ 20 14 74
2. BOKS KLUB INTERCOM CELJE 10 7 37
3. BOKS KLUB PORTOROŽ 10 4 34
4. BOKS KLUB KRANJ 6 5 23
5. ŽBK MARIBOR 6 4 22
6. DEJAN ZAVEC BOXING 5 6 21
7. BOKS KLUB LEGIONAR ŠMARJE 5 5 20
8. BOKS KLUB TIVOLI 5 2 17
9. BOKS KLUB SLOVENSKE KONJICE 4 4 16
10. BOXEO NOVO MESTO 4 3 15
11. FIGHT CLUB LJUBLJANA 3 4 13
12. DBŠ FUŽINAR RAVNE NA KOROŠKEM 3 2 11
13. BOKS KLUB SAVOY LJUBLJANA 3 1 10
13. BOKS KLUB LJUBLJANA 2 4 10
13. BOKS KLUB SLOVENSKA BISTRICA 2 4 10
16. GOLDEN GLOVES LJUBLJANA 2 2 8
16. BOKS KLUB SANKAKU MEDILIP CELJE 2 2 8
16. BOKS KLUB BULDOG KRANJ 1 5 8
19. BOKS KLUB KNOCKOUT LJUBLJANA 1 3 6
20. BOKS KLUB CHAGI LJUBLJANA 1 2 5
21. BOKS KLUB BARJE 0 4 4
22. BOKS KLUB SPARTA KRANJ 1 0 3
22. KBV DOMŽALE 0 3 3
24. BOKS KLUB TEZNO MARIBOR 0 2 2
24. BOKS KLUB LJUTOMER 0 2 2
26. BOKS KLUB DOLOMITI LJUBLJANA 0 1 1
26. BOKS KLUB GROSUPLJE 0 1 1

 

BORBE – 4. KROG SLOVENSKE BOKSARSKE LIGE

Zmagovalci so označeni s krepko pisavo.

Maša Rebernik (BK Intercom Celje) Tia Jasenc (Golden Gloves Ljubljana)
Jan Pečnik (BK Intercom Celje) Jure Žgajner (Golden Gloves Ljubljana)
Žan Golavšek (BK Legionar Šmarje) Salih Plava (BK Slovenske Konjice)
Timi Pučko (BK Ring Ptuj) Kevin Dornik (BK Intercom Celje)
Jure Kovač (Boxeo Novo mesto) Filip Pirc Kolar (BK Ring Ptuj)
Arber Elshani (BK Intercom Celje) Jan Falež (BK Slovenske Konjice)
Sadik Gashi (ŽBK Maribor) Alen Kralj (BK Ring Ptuj)
Jakob Vogelsank (BK Sankaku Medilip Celje) Gašper Podgoršek (BK Legionar Šmarje)
Aleksej Savkov (Boxeo Novo mesto) Gal Šepic (BK Legionar Šmarje)
Alex Guzej (BK Portorož) Nik Nikolov Veber (BK Fužinar Ravne na Koroškem)
Jassim Bajrovič (BK Kranj) Ardit Zeqiri (BK Slovenske Konjice)
Sime Danilov (BK Knockout Lubljana) Blaž Jeršin (Boxeo Novo mesto)
Arjan Bislimaj (BK Slovneska Bistrica) Leon Lovrec (BK Ring Ptuj)
Tilen Tudija (BK Portorož) Job Petrovič (BK Barje)
Nik Poličar (BK Kranj) Matic Horvat (BK Portorož)
Jan Ambrožič (Fight Club Ljubljana) Žiga Zupanc (BK Kranj)
Anja Jabločnik (BK Ring Ptuj) Tina Jakopič (Fight Club Ljubljana)
Andraž Južnič (BK Knockout Ljubljana) Tadej Črnoga (BK Portorož)
Nik Škornik (BK Intercom Celje) Blaž Petek (BK Ring Ptuj)
Martin Kobalj (Boxeo Novo mesto) Ilija Vukosavljevič (BK Savoy Ljubljana)
Fran Firer (BK Legionar Šmarje) Nejc Oblak (BK Savoy Ljubljana)
Denis Lazar (BK Ring Ptuj) Luka Mejač (Fight Club Ljubljana)