3. KOLO SLOVENSKE BOKSARSKE LIGE 2016/17

V soboto 21.1.2017 se je v Termah Olimie odvijalo 3. kolo slovenske boksarske lige. Na sporedu je bilo 28 dvobojev. Rezultati nove lestvice so sledeči:

MESTO EKIPA ZMAGE PORAZI TOČKE
1. BOKS KLUB RING PTUJ 17 10 61
2. BOKS KLUB INTERCOM CELJE 8 4 28
3. BOKS KLUB PORTOROŽ 7 3 24
4. DEJAN ZAVEC BOXING 5 6 21
5. ŽBK MARIBOR 5 4 19
6. BOKS KLUB KRANJ 5 3 18
7. BOKS KLUB TIVOLI 5 2 17
8. BOKS KLUB LEGIONAR ŠMARJE 3 3 12
9. BOKS KLUB LJUBLJANA 2 4 10
10. BOKS KLUB SLOVENSKA BISTRICA 2 3 9
11. DBŠ FUŽINAR RAVNE NA KOROŠKEM 2 2 8
11. FIGHT CLUB LJUBLJANA 2 2 8
11. BOKS KLUB BULDOG KRANJ 1 5 8
14. BOXEO NOVO MESTO 2 1 7
14. BOKS KLUB SLOVENSKE KONJICE 1 4 7
16. BOKS KLUB SAVOY LJUBLJANA 2 0 6
17. BOKS KLUB SANKAKU MEDILIP CELJE 1 2 5
17. BOKS KLUB CHAGI LJUBLJANA 1 2 5
19. BOKS KLUB KNOCKOUT LJUBLJANA 1 1 4
19. GOLDEN GLOVES LJUBLJANA 1 1 4
21. BOKS KLUB SPARTA KRANJ 1 0 3
21. BOKS KLUB BARJE 0 3 3
21. KBV DOMŽALE 0 3 3
24. BOKS KLUB TEZNO MARIBOR 0 2 2
24. BOKS KLUB LJUTOMER 0 2 2
26. BOKS KLUB DOLOMITI LJUBLJANA 0 1 1
26. BOKS KLUB GROSUPLJE 0 1 1

 

BORBE – 3. KROG SLOVENSKE BOKSARSKE LIGE

Zmagovalci so označeni s krepko pisavo.

Aljaž Mahnič (BK Portorož) Nik Ciperle-Krušič (BK Buldog Kranj)
Maša Rebernik (BK Intercom Celje) Sara Poharc (BK Legionar Šmarje)
Salih Plava (BK Slovenske Konjice) Jan Pečnik (BK Intercom Celje)
Jure Kovač (Boxeo Novo mesto) Filip Pirc Kolar (BK Ring Ptuj)
Tomi Lorenčič (Dejan Zavec Boxing) Elviton Krasniqi (BK Tezno Maribor)
Alen Kralj (BK Ring Ptuj) Sadik Gashi (ŽBK Maribor)
Jure Hočevar (BK Ljubljana) Aleksej Savkov (Boxeo Novo mesto)
Timi Pučko (BK Ring Ptuj) Kevin Dornik (BK Intercom Celje)
Žan Štampar (ŽBK Maribor) Gal Šepic (BK Legionar Šmarje)
Matic Bizilj (KBV Domžale) Blaž Jeršin (Boxeo Novo mesto)
Nik Nikolov Veber (BK Fužinar Ravne na Koroškem) Alex Guzej (BK Portorož)
Arber Elshani (BK Intercom Celje) Marsel Siter (BK Sankaku Medilip Celje)
Leon Lovrec (BK Ring Ptuj) Job Petrovič (BK Barje)
Nik Poličar (BK Kranj) Matic Horvat (BK Portorož)
NiŽiga Zupanc (BK Kranj) Jan Ambrožič (Fight Club Ljubljana)
Anja Jabločnik (BK Ring Ptuj) Vida Rudolf (Dejan Zavec Boxing)
Igor Pertot (BK Portorož) Belmin Ibrahimovič (BK Intercom Celje)
Blaž Petek (BK Ring Ptuj) Nik Škornik (BK Intercom Celje)
Andrej Lendel (BK Ring Ptuj) Andraž Južnič (BK Knockout Ljubljana)
Andrej Pacher (Fight Club Ljubljana) Nejc Preložnik (BK Sankaku Medilip Celje)
Val Slana (BK Kranj) Jure Žavbi (BK Buldog Kranj)
Ilija Vukosavljevič (BK Savoy Ljubljana) Jurij Pajk (BK Grosuplje)
Aljaž Venko (Dejan Zavec Boxing) Denis Lazar (BK Ring Ptuj)
Zvonimir Gašparič (ŽBK Maribor) Nejc Oblak (BK Savoy Ljubljana)
Žiga Abram (BK Ljubljana) Matjašič Filipasič (KBV Domžale)
Damjan Lukič (BK Tivoli Ljubljana) Dejan Savič (BK Buldog Kranj)
Miha Vindiš (BK Ring Ptuj) Petar Gavrič (BK Tivoli Ljubljana)
Haris Aksalič (BK Tivoli Ljubljana) Tim Jevšček (BK Ljubljana)